{Poszukujesz pracy tymczasowej w Polsce?}

W PRADOS skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji.  Sprawdź, co możesz zyskać!

W ramach usługi legalizacji pobytu oferujemy nieodpłatną pomoc przy uzyskaniu dokumentów pozwalających na rozpoczęcie pracy, legalizację oraz przedłużenie pobytu.
Zapewniamy możliwość bezpiecznego przyjazdu do Polski i podjęcia tutaj legalnej pracy.
Wprowadzamy pracownika w obowiązki służbowe, szkolimy i przygotowujemy do podjęcia pracy na konkretnym stanowisku.
Pomagamy w wyrobieniu wszelkich niezbędnych pozwoleń, w tym zezwolenia na wykonywanie pracy.
Pomagamy w organizacji życia w Polsce - miejsca zamieszkania oraz drogi do pracy.
Współpracujemy z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami sektora produkcyjnego oraz usługowego.

{Praca w Polsce dla Ukraińców}

Przygotowaliśmy dla Ciebie cały szereg ofert pracy w Polsce na przeróżne stanowiska. Zależy nam, aby pomóc Ci w znalezieniu miejsca, w którym będziesz mógł podnosić swoje kompetencje i się rozwijać. Dlatego też dopasowujemy propozycje do Twoich potrzeb i obecnych umiejętności. Podpowiemy, jak prawidłowo przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i będziemy Cię wspierać podczas całego procesu.

Nasza agencja współpracuje z największymi przedstawicielami sektora produkcyjnego, dzięki czemu możemy zapewnić zatrudnienie w cenionej i rzetelnej firmie. Nie musisz stresować się nowo podjętą pracą i tym, że ciężko będzie się odnaleźć w nowym środowisku. Wprowadzimy Cię w nowe obowiązki służbowe, zapewnimy potrzebne szkolenia i przygotowujemy do podjęcia posady.

{Praca tymczasowa dla Ukraińców z PRADOS}

Jeżeli chcesz wyjechać i podjąć pracę w Polsce – zgłoś się do agencji pracy PRADOS, która zapewni Ci legalny pobyt. Pomożemy uzyskać wszystkie ważne dokumenty i zezwolenia. Nie musisz martwić się też o przyjazd do Polski, ponieważ sprawimy, że będzie on bezpieczny i będziesz mógł spokojnie rozpocząć swoją pracę.

Zorganizujemy zakwaterowanie oraz ułatwimy Ci codzienną drogę do zakładu. Sprawimy, abyś nie czuł się tutaj obco i pomożemy się szybko zaaklimatyzować w nowym miejscu. Będziemy do Twojej dyspozycji w razie pytań i wątpliwości przez cały czas – od rozpoczęcia rekrutacji do zakończenia zatrudnienia.

{Zobacz nasze aktualne oferty pracy}

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Waldemar Tokarski
Dyrektor ds. operacyjnych
“Zlecenie outsourcingu pracowniczego agencji Prados było dużym ułatwieniem logistycznym w naszej firmie. Indywidualne, elastyczne i kompleksowe podejście do klienta.”
Mirosław Stępień
Kierownik zmiany
“Firma Prados perfekcyjnie uzupełniła nasze braki kadrowe! Zrealizowała wszelkie obowiązki rekrutacyjne i zadbała o zgrany zespół. Polecam.”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand