{Sprawdzona praca przy sprzątaniu w Polsce}

Agencja Prados ma w swojej bazie oferty pracy, które idealnie sprawdzą się dla osób, które poszukują pracy nie zbyt obciążającej fizycznej. 

Mamy dla Ciebie pracę przy sprzątaniu. Skontaktuj się z nami już dziś - pomożemy w podjęciu wyboru najlepszej oferty.

{Sprzątanie - pewna praca w Polsce}

Praca przy sprzątaniu to oferta, którą najczęściej wybierają u nas kobiety. Jest to posada stosunkowo prosta i niewymagająca specjalnych predyspozycji, ani też kwalifikacji zawodowych. Najczęściej oferty tego typu dotyczą sprzątania firm, biur, apartamentów czy domów. Naszymi klientami są duże firmy oraz osoby indywidualne, z większością, z których współpracujemy od wielu lat. Właśnie dlatego wiemy, że oferujemy Ci dobrą, legalną i bezpieczną pracę.

Do sprzątania będą potrzebne środki chemiczne, a także inne narzędzia – wszystkie są zapewniane przez firmę zatrudniającą. Ważnym przy tej pracy – sprzątaniu jest dyspozycyjność, dokładność oraz znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym – będzie sporym ułatwieniem w porozumiewaniu się z innymi pracownikami. Pracodawcy chętnie zatrudniają osoby z Ukrainy do sprzątania, ponieważ wiedzą, że są sumienne, rzetelne i ze skrupulatnością wykonują swoje obowiązki.

{Sprzątanie firm i biur - oferty pracy}

Praca przy sprzątaniu w Polsce jest zawsze, gdyż klientami zainteresowanymi w zatrudnieniu osób są nie tylko osoby prywatne, a głównie duże firmy, biurowce i przedstawiciele branży HoReCa (np. hotele, restauracje etc.). 

Często także pracodawcy zaznaczają, że poszukiwane do tego typu pracy kobiety. Nasza agencja dba o zapewnienie szybkiego i legalnego procesu zatrudnienia. W tym też pomaga przy załatwieniu formalności i zapewnieniu zakwaterowania i transportu.

{Zobacz nasze aktualne oferty pracy}

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Ivan Shevchenko
Pracownik budowy w Polsce
“Moje zdobyte doświadczenie na budowie na Ukrainie mogłem w pełni przełożyć na wymagania do pracy w Polsce. Prados pomógł mi znaleźć świetną ofertę pracy i mogę zarabiać więcej!”
Oleksandr Kovalenko
Pracownik magazynu
“Przyjazd do Polski z firmą PRADOS to była moja życiowa szansa. Poprawiłem swoje warunki materialne i jestem w stanie odkładać pieniądze, żyjąc na codzień w Polsce. Jestem bardzo zadowolony i polecam!”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Ceramiczna 1/106, 20-150 Lublin

  20-150 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand