{Poszukujesz pracy na budowie?}

Nasza agencja Prados oferuje pracę na różnorodne stanowiska do przedsiębiorstw, które cieszą się dużym zaufaniem na polskim rynku. Najczęściej proponowanym zatrudnieniem jest praca na budowie. 

Firmy budowlane ze względu na specyfikę swojej pracy zatrudniają wiele osób z doświadczeniem i także bez.

{Praca jako pracownik budowlany}

Praca na budowie w Polsce jest jedną z najczęściej wybieranych ofert wśród obcokrajowców. Budowlanką zajmują się małe i duże firmy, które ciągle poszukują kadrę do realizacji swoich projektów, w tym zleceń od osób prywatnych oraz budów komercyjnych.

Pracodawcy chętnie przyjmują do pracy osoby z Ukrainy i Białorusi. Są oni uważani za osoby pracowite, chętne do pracy i nadzwyczaj rzetelne. Doceniani są też za szeroki wachlarz umiejętności, które umożliwiają podjęcia pracy na budowie na różnych stanowiskach.

Oferujemy pracę na budowie w Polsce jedynie u zaufanych partnerów, z którymi współpracujemy już nie jeden rok. Dlatego też wiemy, że możemy zapewnić bezpieczną, dobrze płatną pracę na atrakcyjnym stanowisku.

{Praca w Polsce na budowie}

Budowlanka jest prawdopodobnie jednym z najbardziej opłacalnych miejsc pracy. Pracując w takim środowisku, masz okazję do wyszkolenia się, zdobycia nowych umiejętności oraz cennego, praktycznego doświadczenia. Praca w Polsce na budowie pomoże Ci także w zdobyciu ważnych kontaktów. 

To właśnie dzięki nim otworzą się przed Tobą nowe możliwości, pozwalające na komfortowe życie dla Ciebie i Twojej rodziny. Korzystając z pomocy agencji pracy Prados, możesz liczyć na szybkie zatrudnienie oraz załatwienie wszystkich formalności.

{Zobacz nasze aktualne oferty pracy}

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Ivan Shevchenko
Pracownik budowy w Polsce
“Moje zdobyte doświadczenie na budowie na Ukrainie mogłem w pełni przełożyć na wymagania do pracy w Polsce. Prados pomógł mi znaleźć świetną ofertę pracy i mogę zarabiać więcej!”
Oleksandr Kovalenko
Pracownik magazynu
“Przyjazd do Polski z firmą PRADOS to była moja życiowa szansa. Poprawiłem swoje warunki materialne i jestem w stanie odkładać pieniądze, żyjąc na codzień w Polsce. Jestem bardzo zadowolony i polecam!”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Ceramiczna 1/106, 20-150 Lublin

  20-150 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand