{KIM JESTEŚMY}

PRADOS  - Agencja Pracy Tymczasowej wspieramy firmy w uzupełnianiu braków kadrowych oraz oferujemy kompleksową pomoc w poszukiwaniu pracy. 

Działamy na terenie całej Polski, z główną siedzibą w Lublinie. Rekrutujemy pracowników do prostych prac magazynowych, monterów w branży metalowej, pracowników budowy, pakowaczy, osoby do sprzątania i wiele więcej!

Dbając o standardy jakości obsługi oraz rozwój linii biznesowych, w sposób indywidualny i elastyczny dopasowujemy działania do Twoich potrzeb. 

Gwarantujemy najwyższe standardy w zakresie outsourcingu pracowniczego. Rekrutujemy nie tylko na terenie Polski, ale także z krajów ościennych, głównie Białorusi i Ukrainy. Organizujemy transport oraz pełną opiekę pracowników. W tym: legalizację pobytu, kwestię zakwaterowania oraz szkoleń i pozwoleń niezbędnych do podjęcia pracy.

{Indywidualne podejście}

Zakres działań związanych z rekrutacją oraz obowiązkami kadrowymi ustalamy indywidualnie z każdym pracodawcą.

{Rekrutujemy w wielu branżach}

Obsługujemy klientów w różnych branż, naszymi klientami są między innymi sieci handlowe, magazyny logistyczne, fabryki okien, firmy budowlane, hurtownie spożywcze, firmy branży metalowej, magazyny firm kurierskich.

{Pomagamy w kwalifikacjach}

Oferujemy bogaty program szkoleń umożliwiających zdobycie odpowiednich umiejętności pożądanych przez pracodawcę.

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  {Opinie}

  Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Ceramiczna 1/106, 20-150 Lublin

  20-150 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand