{Poszukujesz pracy w Polsce jako kierowca?}

Nasza agencja Prados może zaoferować pracę dla kierowcy, który posiada już niezbędne uprawnienia, w tym kierowców CE. Obecnie wiele firm poszukuje osób do pracy tego typu, lecz nie każdy spełnia podane kryteria.

 Jest to zawód, który cechuje się atrakcyjnymi zarobkami oraz wyjątkową w swojej naturze specyfiką trybu pracy.

{Kierowca - pewna praca w Polsce}

Współpracujemy z dużymi firmami produkcyjnymi, które zatrudniają między innymi także kierowców. Najczęściej oferty pracy tego typu oferują pracę dla kierowcy tira lub ciągnika. Poszukiwani są również dostawcy do transportu międzynarodowego oraz kierowcy CE, którzy mają uprawnienia do kierowania pojazdami z przyczepą.

Podejmując się tej posady, musisz mieć aktualne prawo jazdy z wymaganymi kategoriami, być dyspozycyjny, gotowy na pracę na różne zmiany i dalekie wyjazdy. Kierowcy międzynarodowi otrzymują wysokie wynagrodzenie oraz dobre warunki współpracy. Jest to wymagający zawód, który skierowany jest do konkretnej grupy osób. Będzie to idealna propozycja dla tych, którzy przyjechali do Polski samotnie w poszukiwaniu zatrudnienia.

{Praca dla kierowcy z Ukrainy}

Jako agencja pracy od wielu lat pośredniczymy w procesach rekrutacyjnych, w szczególności – poszukujemy dla polskich pracodawców rzetelnych pracowników, a dla pracowników z Ukrainy i Białorusi mamy do zaoferowania atrakcyjne możliwości zatrudnienia w Polsce. 

Wiemy, jak bardzo ważną jest kwestia formalna, zwłaszcza przy międzynarodowym zatrudnieniu. Właśnie dlatego dbamy o każdy szczegół – sprawdzamy pod kątem wiarygodności pracodawców, badamy umiejętności kandydatów, a także dbamy, aby cały proces był legalny.

{Zobacz nasze aktualne oferty pracy}

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Ivan Shevchenko
Pracownik budowy w Polsce
“Moje zdobyte doświadczenie na budowie na Ukrainie mogłem w pełni przełożyć na wymagania do pracy w Polsce. Prados pomógł mi znaleźć świetną ofertę pracy i mogę zarabiać więcej!”
Oleksandr Kovalenko
Pracownik magazynu
“Przyjazd do Polski z firmą PRADOS to była moja życiowa szansa. Poprawiłem swoje warunki materialne i jestem w stanie odkładać pieniądze, żyjąc na codzień w Polsce. Jestem bardzo zadowolony i polecam!”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Ceramiczna 1/106, 20-150 Lublin

  20-150 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand