{Kompleksowa obsługa i zarządzanie pracownikami z Ukrainy}

Nasza agencja pracy Prados pomoże Ci w zarządzaniu pracownikami oraz udzieli wszechstronnego wsparcia w tym zakresie. To my zajmujemy się wszystkimi wdrożeniami, przekazywaniem ważnych informacji oraz zaleceniami. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, nerwów i stresu.

Rekrutacja i selekcja kandydatów

Wspieramy przedsiębiorstwa w rekrutacji i selekcji pracowników z Ukrainy.

Budowa zespołów pracowniczych

Budujemy pełne zespoły pracownicze dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa i formy działalności.

Zarządzanie czasem pracy

Zarządzamy czasem pracy pracowników, że nie będziesz musiał się martwić o ich dyspozycyjność.

Organizacja szkoleń dla pracowników

Szkolimy i wdrażamy w struktury działalności pracowników i przystosowujemy ich do pracy.

Analiza pracy i raportowanie

Zyskujesz pełną analizę i raporty odnośnie każdego pracownika zatrudnionego w Twojej firmie.

Legalizacja pracy Ukraińców

Zajmujemy się pełnym procesem legalizacji pracy obcokrajowców. Załatwiamy wszystkie formalności.

{Obsługa pracowników z Ukrainy}

Agencja pracy Prados zajmuje się zatrudnianiem i rekrutowaniem pracowników z Ukrainy. Jednak to nie wszystko. Każdego pracownika wdrażamy do jego pracy i przedstawiamy mu dokładnie jego stanowisko oraz zakres obowiązków. Informujemy kandydata o najważniejszych sprawach, jakimi jest wynagrodzenie, struktura oraz wymagania.

Przejmujemy wszystkie obowiązki pracodawcy, które spoczywają na nim podczas przyjmowania nowego pracownika. Zajmujemy się budową zespołów pracowniczych, których zadaniem jest efektywna praca. Prowadzimy obsługę kadrowo-płacową, dlatego to my wypłacamy należne wynagrodzenie pracownikom oraz dbamy o to, by było prawidłowe i terminowe.

{Zarządzanie kadrą pracowniczą z Prados}

Prowadzimy dokładną i rzetelną obsługę pracowników z Ukrainy. Zajmujemy się wszystkimi najważniejszymi kwestiami, które dotyczą zatrudnienia i formalności z tym związanymi. Korzystając z usług agencji pracy Prados, możesz być pewien, że Twój zespół będzie skoordynowany oraz będzie działał tak, aby przynosić firmie zyski. Wszystkie podejmowane przez nas działania są konsultowane z pracodawcą. Zależy nam, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy, która będzie dla nich korzystna. Wiemy, jak ważny jest efekt, dlatego również zajmujemy się zarządzaniem czasem pracy.

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Waldemar Tokarski
Dyrektor ds. operacyjnych
“Zlecenie outsourcingu pracowniczego agencji Prados było dużym ułatwieniem logistycznym w naszej firmie. Indywidualne, elastyczne i kompleksowe podejście do klienta.”
Mirosław Stępień
Kierownik zmiany
“Firma Prados perfekcyjnie uzupełniła nasze braki kadrowe! Zrealizowała wszelkie obowiązki rekrutacyjne i zadbała o zgrany zespół. Polecam.”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand