{Praca dla par z zakwaterowaniem}

Wiele osób poszukuje dobrze płatnej pracy, dzięki której będą oni mogli poprawić poziom swojego życia. Popularnym rozwiązaniem jest wyjazd do pracy za granicę, ale często wiąże się to z opuszczeniem najbliższych. Rozłąki są często bolesne dla partnerów, którzy na co dzień mieszkają razem. Właśnie dlatego nasza agencja PRADOS zapewnia pracę dla par w Polsce z zamieszkaniem.

W ramach usługi legalizacji pobytu oferujemy nieodpłatną pomoc przy uzyskaniu dokumentów pozwalających na rozpoczęcie pracy, legalizację oraz przedłużenie pobytu.

Zapewniamy możliwość bezpiecznego przyjazdu do Polski i podjęcia tutaj legalnej pracy.

Wprowadzamy pracownika w obowiązki służbowe, szkolimy i przygotowujemy do podjęcia pracy na konkretnym stanowisku.

Pomagamy w wyrobieniu wszelkich niezbędnych pozwoleń, w tym zezwolenia na wykonywanie pracy.

Pomagamy w organizacji życia w Polsce - miejsca zamieszkania oraz drogi do pracy.

Współpracujemy z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami sektora produkcyjnego oraz usługowego.

{Praca dla par – Polska idealnym krajem zatrudnienia}

Decydując się na wyjazd ze swoją drugą połówką, możesz szukać ofert pracy, które są przeznaczone specjalnie dla par. Jednak takie poszukiwania mogą okazać się często trudne, a Ty będziesz sfrustrowany i zniechęcony do dalszych poczynań. Z myślą o małżeństwach, które są zainteresowane znalezieniem pracy, nasza agencja ma do zaoferowania oferty dla par.

Pomożemy także w znalezieniu zakwaterowania, które będzie odpowiednie dla małżeństwa. Miejsce, w którym rozpoczniecie swoje nowe życie, będzie zawierać podstawowe wyposażenie, niezbędne do komfortowego mieszkania. Zadbamy również o organizację drogi do pracy. Wybierając się razem do Polski, macie możliwość podjęcia pracy w tej samej firmie oraz w tych samych godzinach. Jeżeli jesteście gotowi na ten ważny krok – mamy dla Was pracę dla par w Polsce od zaraz z zakwaterowaniem.

{Praca dla Par z Prados}

Pracy dla par w Polsce jest dużo, gdyż wielu pracodawców, którzy zatrudniają obcokrajowców, zdają sobie sprawę, że to właśnie rozłąka z rodziną jest przyczyną krótkoterminowego zatrudnienia. 

Oferty są dostosowane do posiadanych umiejętności, a w przypadku braku odpowiednich kwalifikacji – oferujemy pakiet szkoleń, który pomoże w przygotowaniu do nowej roli. Praca dla par w Polsce z zamieszkaniem to ogromna wygoda dla Was obojga.

{Zobacz nasze aktualne oferty pracy}

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Andriy Klyczko
Pracownik fabryki
“Praca w Polsce z Prados to bardzo dobra okazja to poznania tego kraju oraz duża możliwość spełniania się zawodowo. Agencja pomogła mi w znalezieniu zakwaterowania i w załatwieniu wszystkich formalności. Polecam!”
Oleksandr Kovalenko
Pracownik magazynu
“Przyjazd do Polski z firmą PRADOS to była moja życiowa szansa. Poprawiłem swoje warunki materialne i jestem w stanie odkładać pieniądze, żyjąc na codzień w Polsce. Jestem bardzo zadowolony i polecam!”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand