{Poszukujesz pracowników z Ukrainy?}

Jako agencja pracy Prados skupiamy nasze działania na rekrutacji pracowników z Ukrainy. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego kandydata na oferowane stanowisko pracy. W poszukiwaniach kierujemy się dokładnością i rzetelnością. Właśnie dlatego możesz być pewien, że to właśnie Prados znajdzie Ci odpowiednich pracowników z Ukrainy.

Rekrutacja i selekcja kandydatów

Wspieramy przedsiębiorstwa w rekrutacji i selekcji pracowników z Ukrainy.

Budowa zespołów pracowniczych

Budujemy pełne zespoły pracownicze dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa i formy działalności.

Zarządzanie czasem pracy

Zarządzamy czasem pracy pracowników, że nie będziesz musiał się martwić o ich dyspozycyjność.

Organizacja szkoleń dla pracowników

Szkolimy i wdrażamy w struktury działalności pracowników i przystosowujemy ich do pracy.

Analiza pracy i raportowanie

Zyskujesz pełną analizę i raporty odnośnie każdego pracownika zatrudnionego w Twojej firmie.

Legalizacja pracy Ukraińców

Zajmujemy się pełnym procesem legalizacji pracy obcokrajowców. Załatwiamy wszystkie formalności.

{Rekrutacje obcokrajowców}

Przygotowaliśmy dla Ciebie cały szereg ofert pracy w Polsce na przeróżne stanowiska. Zależy nam, aby pomóc Ci w znalezieniu miejsca, w którym będziesz mógł podnosić swoje kompetencje i się rozwijać. Dlatego też dopasowujemy propozycje do Twoich potrzeb i obecnych umiejętności. Podpowiemy, jak prawidłowo przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i będziemy Cię wspierać podczas całego procesu.

Nasza agencja współpracuje z największymi przedstawicielami sektora produkcyjnego, dzięki czemu możemy zapewnić zatrudnienie w cenionej i rzetelnej firmie. Nie musisz stresować się nowo podjętą pracą i tym, że ciężko będzie się odnaleźć w nowym środowisku. Wprowadzimy Cię w nowe obowiązki służbowe, zapewnimy potrzebne szkolenia i przygotowujemy do podjęcia posady.

{Pracownicy z Ukrainy z agencją PRADOS}

Jeżeli szukasz pracownika z Ukrainy – nasza agencja pomoże Ci znaleźć kandydata, który sprosta Twoim wymaganiom. Przeprowadzamy dokładne i rzetelne rekrutacje, podczas których skupiamy się na kompetencjach i umiejętnościach. Cały proces oparty jest na wcześniej przeprowadzonych wspólnych rozmowach. Szukasz pracowników z Ukrainy? My Ci ich zapewnimy i sprawimy, że będziesz zadowolony z naszej współpracy.

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Waldemar Tokarski
Dyrektor ds. operacyjnych
“Zlecenie outsourcingu pracowniczego agencji Prados było dużym ułatwieniem logistycznym w naszej firmie. Indywidualne, elastyczne i kompleksowe podejście do klienta.”
Mirosław Stępień
Kierownik zmiany
“Firma Prados perfekcyjnie uzupełniła nasze braki kadrowe! Zrealizowała wszelkie obowiązki rekrutacyjne i zadbała o zgrany zespół. Polecam.”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand