{Oferta dla pracodawców}

Rynek pracy, szczególnie tymczasowej jest niezwykle dynamiczny

Dlatego odpowiadamy na potrzeby naszych klientów szybko i skutecznie. Rekrutujemy i selekcjonujemy pracowników, zapewniamy obsługę kadrowo-płacową, szkolenia i zarządzanie zasobami ludzkimi.

Nasza agencja Prados już nie pierwszy rok oferuje pomoc polskim pracodawcom w znalezieniu odpowiedniego pracownika, który uzupełni i umocni obecną kadrę. Dla naszych klientów szukamy pracowników zarówno z Polski, jak i oferujemy możliwość zatrudnienia cudzoziemców.

Rekrutacja i selekcja kandydatów
Subtitle Goes Here
Budowa zespołów pracowniczych
Subtitle Goes Here
Zarządzanie czasem pracy
Subtitle Goes Here
Organizacja szkoleń dla pracowników
Subtitle Goes Here
Analiza pracy i raportowanie
Subtitle Goes Here
Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, poznać dodatkowe szczegóły dotyczące procesu zatrudniania naszych pracowników, lub chcesz skorzystać z naszych usług - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

{Jak zatrudnić Ukraińca}

Zatrudnienie obcokrajowca wiąże się ze spełnieniem różnych kryteriów i formalności. Jako agencja pracy przeprowadzimy rekrutację w Twoim imieniu i wesprzemy na każdym etapie procesu. Możesz być pewien, że dokonamy dokładnej selekcji kandydatów i wybierzemy osobę kompetentną na dane stanowisko. W przypadku braku pewnych umiejętności prowadzimy także szkolenia, tym samym ułatwiając zdobycie potrzebnych kwalifikacji. 

Nie będziesz musiał martwić się o kwestie związane z wypłacaniem wynagrodzenia, ponieważ oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Potrafimy również świetnie budować zespoły pracownicze oraz zarządzać zasobami ludzkimi. Cały proces zatrudniania pracownika i związane z tym etapy przebiegają o wiele łatwiej i szybciej niż w przypadku tradycyjnego poszukiwania kandydata.

{Zatrudnienie obcokrajowca przez agencję pracy}

Jeżeli planujesz zatrudnienie cudzoziemca – koniecznie skorzystaj z usług agencji pracy. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii. Dodatkowo, nie będziesz musiał zawracać sobie głowy papierami, gdyż wszystko załatwimy za Ciebie. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego pracownika, który będzie spełniał wszystkie Twoje wymogi. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie – zależy nam na zadowoleniu obu stron ze współpracy.

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Waldemar Tokarski
Dyrektor ds. operacyjnych
“Zlecenie outsourcingu pracowniczego agencji Prados było dużym ułatwieniem logistycznym w naszej firmie. Indywidualne, elastyczne i kompleksowe podejście do klienta.”
Mirosław Stępień
Kierownik zmiany
“Firma Prados perfekcyjnie uzupełniła nasze braki kadrowe! Zrealizowała wszelkie obowiązki rekrutacyjne i zadbała o zgrany zespół. Polecam.”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand