{Kompleksowe zezwolenie na pracę w Polsce}

Zatrudniając Ukraińca w swojej firmie, musisz wiedzieć, że będzie potrzebne zezwolenia na pracę dla cudzoziemca. To bardzo ważny dokument, który umożliwia legalne zatrudnienie. Należy pamiętać też, że wymaga to wypełnienia różnych formalności, które należy załatwić w odpowiednim terminie, jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

{Pozwolenie na pracę dla cudzoziemca}

Cały proces wymaga dopełnienia przez Ciebie szeregu ważnych formalności, które wiążą się z wypełnianiem dokumentów oraz złożenia ich we właściwych urzędach. Pozwolenie na pracę dla Ukraińca upoważni Cię do legalnego zatrudnienia pracownika z zagranicy. Legalizacja pobytu to czasochłonny proces, przez który musisz przejść. 

Jako agencja pracy pomagamy w wyrobieniu zezwoleń na pobyt czasowy i pracę. Wesprzemy Cię na każdym etapie legalizacji zatrudnienia. Zapewnimy pomoc ze strony naszych ekspertów oraz w Twoim imieniu dokonamy wszelkich procedur, tym samym odciążając Cię od dodatkowych obowiązków. Dzięki temu będziesz mógł być spokojny o wszystkie prawidłowości.

{Legalizacja zatrudnienia z Prados}

Istnieje możliwość załatwienia jednolitego zezwolenia na pobyt czasowy i pracę, dzięki któremu zaoszczędzisz sporo czasu. Jednak o to nie musisz się martwić, decydując się na współpracę z naszą agencją Prados. To my wszystkim się zajmiemy, a Ty będziesz mógł realizować swoje inne cele. Z naszą pomocą zdobędziesz legalnie pracownika, który uzupełni Twoją kadrę. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają nam na sfinalizowanie wszystkich spraw związanych z zatrudnieniem.

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Waldemar Tokarski
Dyrektor ds. operacyjnych
“Zlecenie outsourcingu pracowniczego agencji Prados było dużym ułatwieniem logistycznym w naszej firmie. Indywidualne, elastyczne i kompleksowe podejście do klienta.”
Mirosław Stępień
Kierownik zmiany
“Firma Prados perfekcyjnie uzupełniła nasze braki kadrowe! Zrealizowała wszelkie obowiązki rekrutacyjne i zadbała o zgrany zespół. Polecam.”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand