{Praca na fabryce kabli w Polsce}

Praca na fabryce w Polsce to jedna z branż, do których chętnie przyjmowane są osoby z Ukrainy i Białorusi. 

Nasza agencja Prados znajdzie dla Ciebie atrakcyjne stanowisko, które będzie najbardziej odpowiadać Twoim wymaganiom i umiejętnościom. Możesz liczyć na wysokie zarobki i legalne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.

{Zobacz nasze aktualne oferty pracy}

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Ivan Shevchenko
Pracownik budowy w Polsce
“Moje zdobyte doświadczenie na budowie na Ukrainie mogłem w pełni przełożyć na wymagania do pracy w Polsce. Prados pomógł mi znaleźć świetną ofertę pracy i mogę zarabiać więcej!”
Oleksandr Kovalenko
Pracownik magazynu
“Przyjazd do Polski z firmą PRADOS to była moja życiowa szansa. Poprawiłem swoje warunki materialne i jestem w stanie odkładać pieniądze, żyjąc na codzień w Polsce. Jestem bardzo zadowolony i polecam!”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Praca na fabryce w Polsce}

Fabryki to miejsca, do funkcjonowania którego niezbędni pracownicy z wielu różnych sektorów. Są to przeważnie spore zakłady produkcyjne, które zajmują się wyrobem różnego rodzaju materiałów czy produktów żywnościowych, a także ich pakowaniem i dystrybucją do partnerów z całego kraju, a nawet za granicę.

Nasza agencja Prados udostępnia szczegółowy pakiet szkoleń, które ma na celu przygotowanie pracownika do zatrudnienia. Decydując się na pracę w fabryce, musisz być dyspozycyjny, fizycznie wytrzymały i gotowy na robotę na zmiany. Na pewno dużym ułatwieniem będzie znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym. Oczywiście istotne jest także Twoje zaangażowanie oraz chęć do pracy.

{Sprawdzone oferty na produkcji i w fabrykach}

Pracodawcy stale poszukują pracowników do pracy na fabryce – w zależności od stanowiska może być ona wymagająca fizycznie, ale zarazem oferowane są wysokie wynagrodzenia. Z naszą pomocą znajdziesz ciekawą ofertę oraz odpowiednie miejsce, w którym zostaniesz legalnie zatrudniony.

 Wszystkie formalności, jakie będą potrzebne do zatrudnienia, realizujemy za Ciebie. Praca na fabryce w Polsce to szansa na zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji, które wysoko są cenione przez pracodawców!

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand