{Oferty pracy w Polsce}

Magazynier
m.Lublin - m.Katowice - m.Teresin
Kompletacja towarów (żywność, chemia gospodarcza, alkohol itp.) za pomocą wózka nisko unoszącego /skanera. Wynagrodzenie: 4500-6000 zł netto\mies.
operator wielomaszynowy
m. Parczew
Praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów, kontrola jakości elementów. Wynagrodzenie: 4000 - 5000 zł netto\mies.
pracownik sklepu internetowego
m.Ożarów - m.Gdańsk
Praca polega na kompletacji towaru i rozkładaniu produktów na półkach magazynu. Wynagrodzenie: 4000 - 5000 zł netto\mies.
pracownik sortowni paczek
m. Lublin - m. Tarnów
Rozładunek i załadunek przesyłek. Ręczne lub maszynowe sortowanie paczek i listów. Wynagrodzenie: 2500 - 3500 zł netto\mies.
Oklejanie produktów
m. Lublin
Praca dla kobiet. Oklejanie etykietami artykułów spożywczych. Wynagrodzenie: 2500 - 3500 zł netto\mies.
Już wkrótce
Polska
Wkrótce tutaj pojawi się nowa oferta pracy

{Oferty pracy dla obcokrajowców}

Współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi, które proponują atrakcyjne warunki dla swojej kadry, w tym oferując pracę dla obcokrajowców. Wieloletnie partnerstwo zapewnia, że mamy pewność dotyczącą warunków w danym przedsiębiorstwie. Możesz być spokojny o swoje wynagrodzenie, bezpieczeństwo i uczciwość pracodawcy. Zapewniamy pracę, która jest legalna i pewna.

Jeżeli szukasz pracy na czas określony, ponieważ postanowiłeś przyjechać do Polski w celach zarobkowych, nasza agencja pracy Prados z chęcią pomoże Ci w tym! Proponujemy pracę fizyczną na stanowiskach takich jak magazynier, montażysta, osoba sprzątająca lub do obróbki blach, a także wiele innych.

{Oferty pracy w Polsce z Prados}

Nasza agencja pracy zapewnia pracę na terenie Polski. Pomożemy dobrać ofertę pracy odpowiednio do Twoich umiejętności i kwalifikacji. Dzięki temu otrzymasz posadę, która Cię zadowoli, a zanim rozpoczniesz swoją karierę, zostaniesz przeszkolony i do niej przygotowany.

Wciąż zastanawiasz się, czy poszukiwać zatrudnienie przez agencję pracy, czy ogłoszenia? Warto skorzystać z usług agencji pracy, która bierze na siebie odpowiedzialność za cały proces, w tym załatwienie formalności, organizację zakwaterowania i nawet transportu.

PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

Kontakt
Adres:
ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

Telefon:

© 2021 Prados. Wykonanie: +Brand