{Oferty pracy w Polsce}

Jesteśmy agencją, która oferuje szeroki wybór ofert pracy w Polsce. Dzięki współpracy z dużymi, międzynarodowymi firmami, możemy zapewnić Ci dobrze płatną pracę. Zadbamy o to, by posada, którą otrzymasz, była dla Ciebie satysfakcjonująca i umożliwiała rozwój osobisty i zawodowy.

PRADOS poszukuje pracowników dla jednego ze swoich klientów - rodzinnej firmy, która powstała w 1988 roku. Głównym kierunkiem pracy jest…

Dowiedz się więcej

Prados szuka magazynierów dla jednego ze swoich klientów. Wszystkie magazyny podzielone są na działy: świeże (mięso, nabiał itp.), warzywne (owoce…

Dowiedz się więcej

{Oferty pracy dla Ukraińców}

Współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi, które proponują atrakcyjne warunki dla swojej kadry, w tym oferując pracę dla Ukraińców. Wieloletnie partnerstwo zapewnia, że mamy pewność dotyczącą warunków w danym przedsiębiorstwie. Możesz być spokojny o swoje wynagrodzenie, bezpieczeństwo i uczciwość pracodawcy. Zapewniamy pracę, która jest legalna i pewna.

Jeżeli szukasz pracy na czas określony, ponieważ postanowiłeś przyjechać do Polski w celach zarobkowych, nasza agencja pracy Prados z chęcią pomoże Ci w tym! Proponujemy pracę fizyczną na stanowiskach takich jak magazynier, montażysta, osoba sprzątająca lub do obróbki blach, a także wiele innych.

{Oferty pracy w Polsce z Prados}

Nasza agencja pracy zapewnia pracę dla Ukraińców na terenie Polski. Pomożemy dobrać ofertę pracy odpowiednio do Twoich umiejętności i kwalifikacji. Dzięki temu otrzymasz posadę, która Cię zadowoli, a zanim rozpoczniesz swoją karierę, zostaniesz przeszkolony i do niej przygotowany.

Wciąż zastanawiasz się, czy poszukiwać zatrudnienie przez agencję pracy, czy ogłoszenia? Ukraińcy szukają pracy w Polsce z każdym rokiem coraz częściej. Warto skorzystać z usług agencji pracy, która bierze na siebie odpowiedzialność za cały proces, w tym załatwienie formalności, organizację zakwaterowania i nawet transportu.

PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

Kontakt
Adres:
ul. Ceramiczna 1/106, 20-150 Lublin

20-150 Lublin

Telefon:

© 2021 Prados. Wykonanie: +Brand