{Poszukujesz pracy z zakwaterowaniem w Polsce?}

Przyjeżdżając do Polski do pracy, możesz czuć się obco, nie znać języka i mieć problem z porozumieniem się z innymi. To na pewno przysporzy Ci sporo problemów i utrudnień. Jednak nie musisz się martwić o sprawy związane z Twoją pracą i mieszkaniem w Polsce, ponieważ my Ci w tym pomożemy.

W ramach usługi legalizacji pobytu oferujemy nieodpłatną pomoc przy uzyskaniu dokumentów pozwalających na rozpoczęcie pracy, legalizację oraz przedłużenie pobytu.

Zapewniamy możliwość bezpiecznego przyjazdu do Polski i podjęcia tutaj legalnej pracy.

Wprowadzamy pracownika w obowiązki służbowe, szkolimy i przygotowujemy do podjęcia pracy na konkretnym stanowisku.

Pomagamy w wyrobieniu wszelkich niezbędnych pozwoleń, w tym zezwolenia na wykonywanie pracy.

Pomagamy w organizacji życia w Polsce - miejsca zamieszkania oraz drogi do pracy.

Współpracujemy z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami sektora produkcyjnego oraz usługowego.

{Praca w Polsce z zakwaterowaniem}

Pomożemy Ci w organizacji życia w Polsce – przygotujemy zakwaterowanie, dzięki czemu nie będziesz musiał myśleć o tym, gdzie zatrzymasz się po przyjeździe. Zapewnimy dogodne warunki, które spełnią wszystkie Twoje najważniejsze potrzeby, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Mieszkanie, w którym zamieszkasz, będzie spełniać podstawowe standardy oraz zostanie odpowiednio wyposażone. Co więcej, zapewniane przez nas zakwaterowanie wybierane jest też pod kątem lokalizacji, aby dojazd do pracy był szybki i wygodny.

Będąc w innym kraju, możesz napotkać problemy z komunikacją i przemieszczaniem po mieście – wszystko będzie dla Ciebie całkiem nowe. Zadbamy również o to, byś był bezpiecznie transportowany z miejsca zamieszkania do pracy. Właśnie dlatego nie musisz się obawiać, że nie będziesz w stanie dotrzeć do pracy.

{Życie w Polsce}

Praca i mieszkanie w Polsce z pewnością otworzą przed Tobą wiele nowych możliwości. Będziesz mieć szansę na rozwój, zdobywanie nowy umiejętności czy również doświadczenia. Dzięki temu w przyszłości będziesz mógł awansować na wyższe stanowiska i co za tym idzie – zarabiać więcej. 

Praca w Polsce z zakwaterowaniem będzie dla Ciebie opłacalna. Nie będziesz musiał samodzielnie poszukiwać mieszkania, co nie należy do łatwych czynności. Dodatkowo koszty będą niskie, co pozwoli Ci na godne życie i zaoszczędzenie pieniędzy.

{Zobacz nasze aktualne oferty pracy}

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Andriy Klyczko
Pracownik fabryki
“Praca w Polsce z Prados to bardzo dobra okazja to poznania tego kraju oraz duża możliwość spełniania się zawodowo. Agencja pomogła mi w znalezieniu zakwaterowania i w załatwieniu wszystkich formalności. Polecam!”
Oleksandr Kovalenko
Pracownik magazynu
“Przyjazd do Polski z firmą PRADOS to była moja życiowa szansa. Poprawiłem swoje warunki materialne i jestem w stanie odkładać pieniądze, żyjąc na codzień w Polsce. Jestem bardzo zadowolony i polecam!”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand