{Opiekunka w Polsce}

Oferujemy pracę nie tylko dla mężczyzn, lecz także dla kobiet. Jednym z częstszych wyborów wśród pań jest stanowisko opiekunki do osób starszych. 

Wiele osób starszych zamieszkuje samotnie i potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, a nawet po prostu osoby, która pomoże nie czuć się samotnie.

{Opieka nad osobami starszymi}

Opieka nad osobami starszymi wymaga ogromnej cierpliwości, ale także zaangażowania. Opiekunowie osób starszych powinni mieć łagodne usposobienie i przyjazny charakter, a także wielką chęć pomagania innym. Oczywiście, nie każdy posiada odpowiednie predyspozycje do podjęcia takiego zatrudnienia. Nie pierwszy rok prowadzimy rekrutacje na stanowiska związane z pracą dla opiekunek, dlatego wiemy, jak ważnym jest właściwe dopasowanie pracownika na tego typu stanowisko.

Przyjeżdżając do Polski i podejmując się posady opiekunki do osób starszych, możesz liczyć również na zakwaterowanie. Co oznacza, że nie będziesz musiała poszukiwać mieszkania na własną rękę. Wiele starszych osób potrzebuje stałej, codziennej opieki, dlatego umożliwia wprowadzenie się do ich domu. Aby otrzymać zatrudnienie, będzie potrzebna znajomość języka polskiego na poziomie minimum A1, choć wyższy poziom będzie znacznym ułatwieniem w wykonywaniu obowiązków.

{Opiekunka - praca w Polsce}

Opiekunka do osób starszych to posada w komfortowych warunkach, gdzie nie musisz przebywać w grupie osób i wykonywać ciężkich prac fizycznych. Zarazem wymagana ona wiele cierpliwości i współczucia, dlatego kierowana jest do kobiet.

Podczas zatrudnienia pomożemy zrealizować wszystkie potrzebne formalności oraz pozwolenia. Wyjaśnimy dokładnie, na czym będzie polegać Twoja praca i wprowadzimy Cię w obowiązki służbowe.

{Zobacz nasze aktualne oferty pracy}

{Opinie}

Opinie o nas, naszych pracownikach i od naszych pracowników.

Ivan Shevchenko
Pracownik budowy w Polsce
“Moje zdobyte doświadczenie na budowie na Ukrainie mogłem w pełni przełożyć na wymagania do pracy w Polsce. Prados pomógł mi znaleźć świetną ofertę pracy i mogę zarabiać więcej!”
Oleksandr Kovalenko
Pracownik magazynu
“Przyjazd do Polski z firmą PRADOS to była moja życiowa szansa. Poprawiłem swoje warunki materialne i jestem w stanie odkładać pieniądze, żyjąc na codzień w Polsce. Jestem bardzo zadowolony i polecam!”
Łukasz Zięba
Wózkowy
“Szczerze polecam firmę PRADOS jako rzetelną i profesjonalną agencję pracy. To pomoc w poszukiwaniu ofert pracy oraz odbyciu wszelkich niezbędnych szkoleń.”

{Chcesz dowiedzieć się więcej?}

Zostaw nam do siebie kontakt

  PRADOS to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej, która oferuje kompleksową pomoc w procesie rekrutacji oraz obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac.

  Kontakt
  Adres:
  ul. Ceramiczna 1/106, 20-150 Lublin

  20-150 Lublin

  Telefon:

  © 2021 Prados. Wykonanie: +Brand